Aktualności  
  BREGINIE 21-09-2019r. -PRZEGLĄD GOŁĘBI MŁODYCH  
  Szanowni Koledzy / Klubowicze

Uprzejmie informuję, że tegoroczny przegląd gołębi młodych odbędzie się w dniu 21.09.2019r. (sobota) w miejscowości  Breginie 17A  06-445 Strzegowo .
Od strony organizacyjnej rolę gospodarza przeglądu w tym roku przyjął na siebie nasz Kolego Krzysztof Brudzyński, przy uczestnictwie i pomocy Warszawskiego Związku Hodowców GR i DO.
Przegląd w tym roku odbędzie się bez zapraszania gości zagranicznych. Omawiać gołębie będą: Jerzy Michalak i Zbyszek Rajski, z uwagami pozostałych sędziów z Klubu, wyróżnienia w kolorze przyznane zostaną komisyjnie przez obecnych sędziów i asystentów klubowych.
Jak wiadomo koszty dojazdu, posiłków, każdy uczestnik pokrywa za siebie. Pozostałe koszty (tzw. stałe): dowóz, rozstawienie i złożenie klatek, nagrody, koszt sali, pokryte zostaną ze składek Klubowych. Do rozważenia na miejscu, czy zbierzemy po 1 – 2 zł. od gołębia na cele klubowe ?
Jeśli ktoś wyrażał by chęć rezerwacji noclegu to jest taka możliwość, prośba o zgłoszenie tego faktu do Krzysztofa Brudzyńskiego.
Zgłoszenia udziału z podaniem ilości gołębi w danym kolorze prosimy kierować do kol. Krzysztofa Brudzyńskiego do dnia 08.09.2019, telefonicznie tel. 512 280 933, (najlepiej w godzinach wieczornych).
Na przeglądzie przedstawiona będzie aktualna lista Klubowiczów z opłaconymi składkami oraz aktualny stan kasy klubowej.
Poniżej proponowany program przeprowadzenia przeglądu
i podpowiedź dojazdu do miejsca przeglądu:

PROGRAM PRZEGLĄDU

9.00 - powitanie uczestników przeglądu, rozpoczęcie spotkania,
9.15 – śniadanie,
10.00 – szkolenie dotyczące przygotowania gołębi na wystawę, prowadzi Jerzy Michalak,
11.00 - omówienie gołębi,
13.00 – obiad,
14.00 – ewentualne dokończenie omówienia wybór zwycięzców i wręczenie wyróżnień,
15.00 - ogólna ocena przeglądu, wnioski, wewnętrzne sprawy klubowe, propozycje na przyszłość dot. Klubu, ocena na wystawach krajowych – dyskusja przy kawie (a osoby zostające na nocleg może nie tylko przy kawie) na tematy ogólne i Klubowe.
17.00 - zakończenie spotkania.

Podpowiedź dojazdu do miejsca przeglądu:

Jadąc trasą E7, między Płońskiem a Mławą, trzeba zjechać na Radzyn Szlachecki.


Pozdrawiam serdecznie

       Zbigniew Rajski

 
   
  01-08-2019