Informacja od Adminstratora
Uprzejmie informuję, że prace nad giełdą zostały ukończone. W celu uzyskania loginów i haseł do wystawiania ofert prosimy o prośbę uzyskania dostępu do panelu użytkownika na adres adam.orzechowski@interia.pl.

Przesłanie wiadomości umożliwi również weryfikację adresów e-mail, które w późniejszym czasie użyte zostaną do utworzenia szybkiej komunikacji z członkami klubu.

Pozdrawiam Adam Orzechowski.
Administrator
Ważna informacja
Uprzejmie zapraszamy Klubowiczów do przesyłania Swoich eksponatów celem uzupełnienia galerii hodowców na adres: adam.orzechowski@interia.pl.

Prosimy również Klubowiczów o przesłanie Swoich zdjęć w celu umieszczenia ich na stronie, oraz o podanie adresów e-mail dla łatwiejszego kontaktu z wszystkimi Klubowiczami.

Mile widziane jest również przesłanie informacji o zdobytych przez klubowiczów wyróżnień i odznaczeń.

Pozdrawiam Adam Orzechowski
Administrator.
Archiwa wydarzeń
Aktualnie nie ma żadnych archiwalnych wydarzeń.
Kolory obrączek

Do Poznańskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych wstąpiłem w 1995 r. i należałem do niego do 1999 r. Od 1999 r. jestem członkiem Warszawskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego. Przy Warszawskim Związku wraz z Kolegami Zbigniewem Rajskim, Jerzym Michalakiem i Eugeniuszem Witkowskim byłem twórcą naszego Klubu Hodowców Gołębi Rasy Niemiecki Wystawowy, gdzie byłem v-ce Prezesem Zarządu. Do Klubu należę do dnia dzisiejszego. Jestem hodowcą gołębi ras: niemiecki wystawowy oraz karier angielski.

IMG_6441

IMG_6445

IMG_6436

IMG_6444