Aktualności  
  KIELCE – WYSTAWA KLUBOWA GOŁĘBI RASY NIEMIECKI WYSTAWOWY PRZY WYSTAWIE KRAJOWEJ  
  Po raz drugi Wystawa Klubowa została zorganizowana w Kielcach przy Ogólnopolskiej Wystawie Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza.  
  25-01-2015  
   
  PENKUN – WYSTAWA KLUBOWA GRUPY MECKLENBURG – OST  
  W miejscowości Penkun w Niemczech odbyła się jednodniowa z przyczyn niezależnych od organizatora wystawa gołębi rasy Niemiecki Wystawowy Grupy Mecklenburg – OST.  
  10-01-2015  
   
  HALLE – WYSTAWA KLUBOWA  
  Kolejne święto hodowców Niemieckiego Wystawowego za nami, przed nami rok oczekiwań na następne. Halle Messe Arena gościła w tym roku hodowców z Niemiec i nie tylko wystawiających swoje pupile jak również tłumy zwiedzających w tym wielu kolegów z Polski.  
  14-12-2014  
   
  PRZEŹMIEROWO – PRZEGLĄD GOŁĘBI MŁODYCH  
  Przegląd zorganizowany został wspólnie z kolegami z Niemiec. Kiedyś jeździliśmy na przeglądy do Penkun teraz niemieccy hodowcy przyjechali do Przeźmierowa. Przyjechało 7 hodowców z Niemiec oraz 23 hodowców z naszego Klubu. W sumie wystawiono do oceny 286 gołębi.  
  19-09-2014  
   
  KIELCE – KRAJOWA WYSTAWA GOŁĘBI RASOWYCH I DROBNEGO INWENTARZA  
  Drodzy Koledzy Klubowicze Krajowa Wystawia Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza 2014 za nami. Wystawa ta zgromadziła ok.4500 tysięcy okazów które zostały wyhodowane przez kolegów zrzeszonych w PZHGRIDI.  
  26-01-2014  
   
  ZIELONA GÓRA SPECJALISTYCZNA WYSTAWA GOŁĘBI RASY NIEMIECKI-WYSTAWOWY  
  W wystawie wzięło udział 10 hodowców wystawiając 84 gołębie. Eksponaty oceniał niemiecki sędzia Ziegfried König. Oceniał w sposób taki jak na niemieckich wystawach klubowych, czyli wybierany jest zwycięzca i najlepsza kolekcja w każdym kolorze .  
  12-01-2014  
   
 
1 ... 2 3 4... 6