Aktualności  
  ZIELONA GÓRA-PRZEGLĄD GOŁ. MŁODYCH KLUB (...)  
  20 sierpnia w Zielonej Górze odbył się przegląd gołębi młodych Klubu Hodowców Gołębi Wystawowy Grupy Zachodniej i Zachodniopomorskiego Klubu Hodowców Gołębi Rasy Gdański Wysokolotny nad którym patronat honorowy objął Prezes Polskiego Związku HGRiDI Jan Pajka  
  20-08-2016  
   
  PENKUN – PRZEGLĄD GOŁĘBI MŁODYCH  
  Dnia 03.07.2016r. w miejscowości Penkun (Niemcy) odbył się coroczny letni przegląd gołębi młodych grupy Macklemburg OST W przeglądzie wzięło udział 14 hodowców naszej grupy w tym czterech z Polski Janek Szturmaj , Darek Kuchta, Jerzy Michalak i Tomek Kucharski no i oczywiście towarzysko nasz administrator Adaś Orzechowski.  
  03-07-2016  
   
  NIE TYLKO GOŁĘBIE MOGĄ BYĆ PRETEKSTEM DO (...)  
  11 czerwca 2016r. na zaproszenie kolegi Jurka Michalaka grupa przyjaciół spotkała się w Gryfinie na terenie Jego posesji . W brew pozorom spotkanie to nie miało charakteru czysto hodowlanego  
  11-06-2016  
   
  ZEMSKO - PRZEGLĄD GOŁĘBI MŁODYCH  
  Zielonogórski Związek podjął się organizacji Przeglądu Klubowego Gołębi Młodych rasy Niemiecki Wystawowy. Sprawy organizacyjne wziął na swoje barki Tomek Kucharski. Pomagają koledzy, hodowcy Niemieckiego Wystawowego z naszego Związku. Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie sprawnie i wszyscy uczestnicy będą mile wspominać pobyt na Ziemi Lubuskiej.  
  19-09-2015  
   
  KIELCE – WYSTAWA KLUBOWA GOŁĘBI RASY NIEMIECKI WYSTAWOWY PRZY WYSTAWIE KRAJOWEJ  
  Po raz drugi Wystawa Klubowa została zorganizowana w Kielcach przy Ogólnopolskiej Wystawie Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza.  
  25-01-2015  
   
  PENKUN – WYSTAWA KLUBOWA GRUPY MECKLENBURG – OST  
  W miejscowości Penkun w Niemczech odbyła się jednodniowa z przyczyn niezależnych od organizatora wystawa gołębi rasy Niemiecki Wystawowy Grupy Mecklenburg – OST.  
  10-01-2015  
   
 
1 ... 2 3 4... 9