Aktualności  
  NIE TYLKO GOŁĘBIE MOGĄ BYĆ PRETEKSTEM DO (...)  
  11 czerwca 2016r. na zaproszenie kolegi Jurka Michalaka grupa przyjaciół spotkała się w Gryfinie na terenie Jego posesji . W brew pozorom spotkanie to nie miało charakteru czysto hodowlanego  
  11-06-2016  
   
  ZEMSKO - PRZEGLĄD GOŁĘBI MŁODYCH  
  Zielonogórski Związek podjął się organizacji Przeglądu Klubowego Gołębi Młodych rasy Niemiecki Wystawowy. Sprawy organizacyjne wziął na swoje barki Tomek Kucharski. Pomagają koledzy, hodowcy Niemieckiego Wystawowego z naszego Związku. Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie sprawnie i wszyscy uczestnicy będą mile wspominać pobyt na Ziemi Lubuskiej.  
  19-09-2015  
   
  KIELCE – WYSTAWA KLUBOWA GOŁĘBI RASY NIEMIECKI WYSTAWOWY PRZY WYSTAWIE KRAJOWEJ  
  Po raz drugi Wystawa Klubowa została zorganizowana w Kielcach przy Ogólnopolskiej Wystawie Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza.  
  25-01-2015  
   
  PENKUN – WYSTAWA KLUBOWA GRUPY MECKLENBURG – OST  
  W miejscowości Penkun w Niemczech odbyła się jednodniowa z przyczyn niezależnych od organizatora wystawa gołębi rasy Niemiecki Wystawowy Grupy Mecklenburg – OST.  
  10-01-2015  
   
  HALLE – WYSTAWA KLUBOWA  
  Kolejne święto hodowców Niemieckiego Wystawowego za nami, przed nami rok oczekiwań na następne. Halle Messe Arena gościła w tym roku hodowców z Niemiec i nie tylko wystawiających swoje pupile jak również tłumy zwiedzających w tym wielu kolegów z Polski.  
  14-12-2014  
   
  PRZEŹMIEROWO – PRZEGLĄD GOŁĘBI MŁODYCH  
  Przegląd zorganizowany został wspólnie z kolegami z Niemiec. Kiedyś jeździliśmy na przeglądy do Penkun teraz niemieccy hodowcy przyjechali do Przeźmierowa. Przyjechało 7 hodowców z Niemiec oraz 23 hodowców z naszego Klubu. W sumie wystawiono do oceny 286 gołębi.  
  19-09-2014  
   
 
1 ... 3 4 5... 10